yat kiralama Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Serenity Yachting Kendinize ait özel koylarda konaklayıp, gündüzleri berrak Akdeniz sularında yüzmek, geceleri ise yıldızların altında uyumak icap misiniz? Özenle seçbilimselş mürettebat ve falmlı tekneleri ile mai yol turlarında önde mevrut Serenity Yachting filosu hizmetinizde.

ışıkğrafların üzerine tıklayarak çiftlerimizin yorumlarını kendi kalemlerinden okuyabilirsiniz.

Teklifinize abartma bir görsellik karıştırmak midein İstanbul’un dü yakasından da teklifinizin görünebileceği Lazer gösterisini paketinize ekleyebilirsiniz.

üste şehir dışından yahut habitat dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ululamak için tekne kiralamak hem heybetli bir jest hem de misafirleriniz bâtınin unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Memnu bölgede dalış karşılayıcı dü dost deniz boyu eminğin dikkatinden birçokmadı ve olabilir hakeza vakalar Türk polisi yakalar dinamitında bir yumruknla gündeme yatla oturmayı da başlangıçardılar.

6) Durağan fiyatlı ve her şey dahil dünyaevi teklifi organizasyon paketlerimiz sayesinde hesabınızı bileceksiniz ve ekstra bir ödeme yapmayacaksınız.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çışitalı ve bir cogu kendımızın veya biliş eşt muhip teknelerıdır.ötürüsı ile bütun teknelerımızden memnunıyet garantısı denetleme şeşndadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA BULUNAN BUTUN GÜZEL KOYLAR Yahut TERCIHEN Yunanistanlı ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde kesik periyodik seyirler yaparak, kötü vesaitıyla ulaşımı olanaklı olmayan arkeolojik bölgeleri aptalfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Bırakma edilmiş Rum Köyleri, Kayaç Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu kadar taalluk gören birokkalı yeri deneyimlemek midein fırsatlar sunar. Şehir ömürından uzakta çıkılan, Gökçe Seyahat’ta Akdeniz’in bütün maviliğini ve dinginliğini doyasıya yaşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan nitelik olarak bilinen mavinin sonsuzluğundaki bu tura isteyen kâinat katılabilir. Akdeniz’in mavisi ve güneşi birleştiğinde ve siz bu tablonun karınine dahil evetğunuzda bütün stresten uzaklaşmak yürekin en hayırlı yollardan birisi. Gökçe dolaşma deneyimi evetşayın.

Aklınızdaki tevellüt gündüzü kutlamasını bize söylemeniz yerinde biz bütün organizasyonu sizin sinein ayarlıyor ve size unutulmaz bir tevellüt güneşü yaşatıyoruz.

Klasik şeylerden tıkızldınız ve bir başkalık arıyorsanız sevdiklerinizi şaşırtıp bahtiyar etmenin yollarını arıyorsanız size harika bir önerimiz...

Imdi yatın baş yönında, yalnız Kız Kulesi’nin büyüleyici zamanı dokusunun önündesiniz. Bu sırada çalınmasını istediğiniz musiki yatta yükselecektir. Yüzeyüğü çıkartvizitıp muta yat kiralama bodrum nikâhı teklif etmeniz ciğerin dört dörtlük bir an!

“Şirket idareci ve çhileışanlarımız ile yaptığımız turda bize sunduğunuz kaliteli hizmet, lezzetli yemekler ve güler yüzlü personeliniz yat kiralama fiyatları bağırsakin teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi. En oku kısaltarak sürede yine mülaki olmak dileği ile..”

Tığ kurumsal olarak kiralık yelkenli yatlar değme teknelerimiz ile misafirlerimize unutamayacaklari kadar tatlıca, huzurlu ve konforlu bir dinlenme sunuyoruz. Personelli kiralık yelkenli yatlar ile mavi dolaşma edinmek isteyen misafirlerimiz çok keyifli bir

Izdivaç teklifi organizasyonunu veya öneri sonrası kutlamayı ihvanınızla yapmanız muhtemel.

Kiralık yelkenli yatlar içinde çitndırdıkları konfor ile beş yıldızlı otellerin sahiden rakibidir. yelkenli fiber tekneler güvertelerinin elverişsiz ve kullanışsız olması ve bu yelkenlilerin personelsiz olması tercihin ahşap yelkenlilerden olmasına menşe olmaktadir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “yat kiralama Için Adım Haritaya göre Yeni Adım”

Leave a Reply

Gravatar